Михайло Цимбалюк: Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування мають отримувати гідну стипендію

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України рекомендував парламенту ухвалити в першому читанні за основу законопроєкт №2013 авторства народного депутата Михайла Цимбалюка та народних депутатів партії «Батьківщина» щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

«Законопроєктом передбачається підвищення стипендії студентам, дітям-сиротам, та дітям, які позбавлені батьківського піклування і навчаються, у розмірі не менше 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму у середньому на одну особу. Важливо, щоб діти, які отримують недостатньо батьківської любові, мали гідну підтримку з боку держави. Розуміємо, що жодна фінансова допомога не замінить батьківського виховання, але все ж може стати хорошим стимулом для навчання дітей», – наголосив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, законопроєктом також передбачена щорічна виплата на придбання навчальної літератури у розмірі не менше трьох місячних соціальних стипендій.

«У навчальних закладах країни сьогодні нараховується понад 15 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а тому на наступний 2021 рік у бюджеті необхідно передбачити понад 23 мільйони гривень для фінансування цієї категорії осіб», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова