Михайло Цимбалюк: Цього сесійного тижня передусім треба напрацювати план, аби унеможливити вторгнення агресора на територію України

Вже завтра народні депутати України зберуться під куполом Верховної Ради України. Понад місяць обранці працювали в округах та комітетах, але на сесійні засідання не збиралися. Навіть попри те, що насправді така необхідність була неодноразово – тим більше у парламентсько-президентській республіці. 

Насамперед цього тижня парламент мав би дати свою оцінку можливій агресії щодо України збоку Російської Федерації і напрацювати реальний план того, аби унеможливити вторгнення агресора на територію нашої країни. Окрім того, суспільство вимагає відповідей на питання – як держава допомагатиме підприємцям через захмарні ціни на газ.

Натомість у порядку денному сесії на цей тиждень реально необхідних країні законопроєктів не знаходимо, практично усі несуть популістичний характер. До прикладу, в четвер Рада має намір розглянути пакет президентських законопроєктів, які стосуються впровадження економічного паспорта. Ідея загалом цікава, але в такому вигляді, як пропонують на Банковій, вона несе загрозу загалом усій українській економіці.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 24 січня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова