Михайло Цимбалюк: Чинна влада виконує всі примхи міжнародних кредиторів, чим шкодить українській економіці

Маніпуляції навколо «Ощадбанку» викликають багато запитань. Зараз депозити вкладників цього банку гарантовані державою в повному обсязі, тобто 100% незалежно від суми, а з 1 січня 2021 року «Ощадбанк» стане учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, після чого розмір гарантованої суми для нових вкладників становитиме лише 200 тисяч гривень.

Про це журналістам у Львові повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Ощадбанк» був єдиним державним банком, який не входив до Фонду гарантування вкладів фізосіб. Такі нововведення – це одна з вимог МВФ щодо отримання чергового так званого «траншу допомоги». На жаль, нинішня влада беззастережно виконує всі примхи світових кредиторів, не замислюючись про наслідки для української економіки в майбутньому. Крім того, українців позбавляють змоги вкласти свої кошти під гарантії держави, обмежуючись лише 200 тисячами гривень», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За словами нардепа, команда Юлії Тимошенко у парламенті візьме під особистий контроль виконання норм Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і вимагатиме коригування умов вкладів для клієнтів державного банку, аби кожен відчував підтримку держави й був впевнений у завтрашньому дні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова