Михайло Цимбалюк: Автори закону про мобілізацію мають чітко пояснити свою позицію щодо норм

Народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк сумнівається, що саме в такій редакції закон про мобілізацію буде проголосований.

Про це політик повідомив у ефірі телеканалу «Еспресо».

«Цікаво, хто автори закону про мобілізацію, хто його писав. Тому що робоча група з-поміж народних депутатів, до якої входять представники всіх фракцій груп Bерховної Ради України, а також представники Міноборони та інших Сил безпеки не обговорювали на робочих групах саме такий варіант. Через це ми очікуємо пояснень. Сумніваюсь, що саме в такій редакції законопроєкт має шанс бути проголосований. Однозначно він потребує доопрацювання», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Народний депутат України також додав, що у проєкті закону про мобілізацію усі норми підлягатимуть ґрунтовному обговоренню й поясненню авторів.

«Там є багато речей, які потребують пояснення, і насамперед військовим. Мова йде про накладення обмеження за те, що людина не з’явилася в центр комплектування, то на неї накладається обмеження щодо виїзду за кордон, хоча це обмеження вже є. Люди призовного віку не можуть виїхати за межі держави. І інші речі – це арешт банківських рахунків, тобто може постраждати банківська система. Також припиняється виплата соціальних виплат, а це порушення Конституції. Ці норми підлягатимуть ґрунтовному обговоренню й поясненню авторів. Важливо, щоб ті люди, які готували такі пропозиції могли дати відповіді», – зазначив Михайло Цимбалюк.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова