Михайло Цимбалюк: 14 жовтня – день сили, день тих, кому не страшно, хто йде за вірою до світлого майбутнього, долаючи труднощі

14 жовтня – чи не найбагатший день у році на знакові події. Так, сьогодні в Україні відзначаємо одразу чотири великих свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисника й захисниці України.

Символізм усіх цих подій важливий і так необхідний нашій нації, а в основі цього – слово «захист». Не потрібно мати вищої історичної освіти, аби усвідомити подвиг і силу козацтва, на час якого припала одна із найславетніших сторінок у нашій історії.

Нині сучасними козаками стали усі добровольці, військовослужбовці та волонтери, які з перших днів агресії вирушили на Схід України і тримають там оборону як у найсуворіші морози, так і в найспекотніші літні дні. Й захищатися їм щосекунди допомагає щира молитва до Господа Бога і Пресвятої Богородиці.

…Ми здобули незалежність України дорогою ціною, тому не маємо права відступити назад, опустити руки і піти у невідомість. Маємо вистояти, повинні дотримуватися тих багатостолітніх традицій нашого народу, досягати мети чого б нам це не вартувало і, вірити в кожного, хто на різних фронтах чи то зброєю, чи то словом, чи то фінансово підтримуючи, – захищає свою країну!

Переконаний, що 14 жовтня – день сили. Бо він про тих, кому не страшно, хто йде за вірою до світлого майбутнього, долаючи труднощі.

Щиросердечно вітаю зі святом! Бажаю вам щастя, радості, добра, здоров’я, сили духу та Божої благодаті для наснаги на успішні справи в ім’я України.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 жовтня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова