Міський голова Сум Олександр Лисенко впевнено лідирує на місцевих виборах

Кандидат на посаду міського голови Сум, чинний мер Олександр Лисенко займає лідерське положення на місцевих виборах. Причому йому вдалося обійти своїх опонентів із серйозним відривом.

Паралельний підрахунок голосів показав, що за сумського міського голову віддали свої голоси близько 46% сумчан. Інформує пресслужба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

У його найближчого конкурента – Вадима Акперова – лише близько 15% голосів містян. У решти претендентів на посаду мера Сум – результат і того менше: нардеп Тетяна Рябуха, яка вирішила поміняти депутатське крісло на посаду мера, набрала близько 12% голосів, ексзаступник голови ОДА Тамара Іщенко – близько 8%, Володимир Лободин – 4% і т.д.

Команда Олександра Лисенка ВО «Батьківщина» також показала себе справжнім бійцем в боротьбі за серця сумчан до місцевої ради – «батьківщинівці», за паралельним підрахунком, набрали близько 26% голосів сумчан. Далі за ними слідують: ОПЗЖ – 17%, «Європейська солідарність» – 17%, «Слуга народу» – 16%.

Олександр Лисенко подякував виборцям за кожен голос, які вони віддали йому та його команді, за ту довіру й підтримку, які йому вдалося зберегти за п’ять років перебування на цій посаді.

«Поки що рано говорити про остаточні результати.  Але я хочу подякувати сумчанам, які змогли знайти час і прийти проголосувати! Дякую за кожне особисте звернення, за усі телефонні дзвінки та повідомлення. Я відчуваю вашу підтримку, яка є головним стимулом діяти! Дякую сумчанам, які оцінили роботу – мою і моєї команди – і знову надали нам кредит довіри. Це означає, що, попри критику, попри те, що не завжди все вдається так, як хотілося б зробити, попри пандемію коронавірусу, недостатність фінансування, багато що нам все ж таки вдалося втілити в життя. Ми й надалі працюватимемо над розвитком міста, аби виправдати сподівання сумчан і бути достойними такої довіри! Процес позитивних змін у Сумах продовжиться», – звернувся він до містян.

Також нагадаємо, що за попередніми підрахунками, представники ВО «Батьківщина» на Прикарпатті здобули перемогу на виборах голів восьми місцевих рад.

Варто зазначити, що у Вінницькій області четверо кандидатів від ВО «Батьківщина» перемагають у громадах на посаду голів.

Крім того, за попередніми підрахунками голосів, на у Волинській області керівника Ратнівського районного партосередку ВО «Батьківщина» Віталія Бірука обрано головою селищної об’єднаної територіальної громади з переконливим результатом.

У Рівненській області у виборах до Сарненської міської ради «Батьківщина» посіла перше місце, набравши 24,1% голосів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова