Міська рада Боярки заборонила гральні заклади у місті

З ініціативи партії «Батьківщина» міська рада заборонила гральні заклади у місті Боярка.

Про це стало відомо на черговому засіданні Боярської міської ради.

Ініціатором заборони виступив депутат від «Батьківщини» Олександр Борецький. Заборону створення гральних закладів у Боярці підтримали 20 депутатів і міський голова.

У пояснювальній записці до свого звернення депутат зазначив, що влада прийнявши закон про легалізацією грального бізнесу, знехтувала благополуччям українців. Адже, за його словами, у цьому законі закладено пряме порушення норм абзацу 2 Розділу VII Декларації про державний суверенітет України, де передбачено, що Україна забезпечує національно-культурне відродження українського народу, його історичної свідомості і традицій, національно-етнографічних особливостей, функціонування української мови у всіх сферах суспільного життя.

Депутат впевнений, що влада завдяки закону про легалізацію грального бізнесу зухвало знищує духовність української нації, національно-культурне відродження українського народу і створює механізми для грабунку людей аморальними й антиукраїнськими законами.

«У той час, коли в країні йде війна з Росією, коли українці перебувають у скрутному фінансовому становищі через пандемію, відкриття гральних залів призведе до ще більшого збідніння населення. Люди понесуть у казино останнє, зросте алкоголізм і наркоманія, будуть руйнуватися сім’ї. Цим законом по суті не передбачено дієвої боротьби з лудоманією (гральною залежністю), я його весь перечитав. Тому ми не можемо допустити, щоб наше рідне місто постраждало від злочинних рішень влади», – зазначив Олександр Борецький.

Нагадаємо, що Запорізька районна рада, яку очолює представник партії «Батьківщина» Сергій Бурма, прийняла рішення про заборону грального бізнесу на території району.

Зазначимо також, що партія «Батьківщина» готує подання до Конституційного суду щодо скасування підписаного президентом закону про гральний бізнес.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова