Місцеві ради вимагають скасувати рішення Порошенка про підвищення ціни на газ

За ініціативи Юлії Тимошенко та фракцій «Батьківщини» місцеві ради різних рівнів продовжують звертатися до Президента України з вимогою негайно скасувати рішення про підвищення ціни на газ для населення.

Так, відповідні звернення до влади на сесіях ухвалила 182 рада: 176 місцевих і 6 обласних (Київська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська, Хмельницька, Вінницька).

Тільки у  Київській області, наприклад, скасувати це ганебне підвищення тарифів вимагають аж 19 рад: Яготинська, Бучанська, Вишнева, Переяслав-Хмельницька, Таращанська, Миронівська, Богуславська, Обухівська, Українська, Вишгородська, Васильківська міські ради, Тетіївська, Бородянська, Згурівська, Фастівська, Ставищенська, Переяслав-Хмельницька районні ради, Тетіївська міська ОТГ, а також депутати Києво-Святошинської райради.

«Рішення про підвищення ціни на газ на 23,5% спричинило хвилю цілком виправданого обурення, адже на тлі наднизьких соцстандартів підвищення комунальних платежів є злочином проти українців, – сказав депутат від ВО «Батьківщина» Яготинської міськради Володимир Білиця. – Ми як місцеві депутати не можемо стояти осторонь цих проблем, адже йдеться про гідний рівень життя людей, які й обрали нас на ці посади».

Як наголошував народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко, рішення про підвищення ціни на газ – це свідчення недолугої політики влади.

«Підвищення ціни на газ не має жодного економічного обґрунтування. Депутати від «Батьківщини» ініціювали проведення позачергових сесій рад з вимогою негайно скасувати рішення про підвищення ціни на газ для населення!» – заявив він.

За його словами, «обґрунтування підвищення тарифів на газ до ринкових цін – прикриття чергової схеми збагачення влади за рахунок простих українців».

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулася до депутатів всіх рівнів – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і вимагати від президента Порошенка скасувати цей злочин перед людьми, це ще одне необґрунтоване підвищення цін на газ, тарифів на тепло і гарячу воду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова