Мінюст саботує роботу щодо повернення Надії Савченко в Україну, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко звинувачує міністерство юстиції у бездіяльності в питанні звільнення народного депутата Надії Савченко, яка незаконно засуджена і перебуває в Росії.

«Мінюст досі не підготував і не направив до Російської Федерації пакет необхідних документів, хоча «Батьківщина» вимагає це вже кілька тижнів», – заявила лідер фракції з парламентської трибуни.

За її словами команда «Батьківщини» кілька тижнів намагається «спрямувати міністерство юстиції на цю роботу, але нічого не робиться».

«Ви знаєте всі, в якому важкому стані Надія Савченко і ви знаєте, що вирок їй вступив в законну силу. Так само винесений вирок тим бандитам від Російської Федерації, які працювали на території нашої країни і брали участь у війні і агресії проти України. Але на сьогоднішній день не підготовлені документи, які повинні бути передані Україною до Російської Федерації щодо повернення Надії Савченко додому. Ця робота блокується та саботується», – обурено сказала Юлія Тимошенко.

Голова фракції нагадала, що Надія Савченко вже навіть написала відповідного листа до Мінюсту, «тому що бачить, що ця робота саботується».

Юлія Тимошенко також звернулася до спікера Андрія Парубія з проханням запросити міністра юстиції до парламенту сьогодні на 16 годину, щоб він прозвітував про стан вирішення питання щодо повернення Надії Савченко в Україну та про стан підготовки відповідних документів щодо цього питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова