Ми наближаємося до статусу кандидата в члени ЄС, – Валентин Наливайченко

Кожен день зараз наближає нас до прийняття на Саміті ЄС позитивного рішення про набуття Україною статусу кандидата в члени Європейського Союзу.

Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі Національного марафону на каналі «Україна 24».

Він прокоментував офіційний візит до нашої країни канцлера Німеччини Шольца, прем’єра Італії Драгі, президента Франції Макрона та президента Румунії Йоганніса.

«Приїзд цих лідерів держав і їхні заяви – це вже підтримка нашого народу, нашої держави у боротьбі з російським агресором та підтримка євроінтеграціних прагнень України», – сказав Наливайченко.

За його словами, щоб усунути ще сумніви і проблемні питання, які є, наприклад, у Франції та Німеччини, потрібна серйозна робота для української дипломатії.

«Саме дипломати мають фахово працювати над тим, щоб ці країни приєднались до абсолютної більшості держав-членів ЄС на підтримку надання Україні статусу кандидата в повноправні члени Європейського Союзу! Насправді нам не “корочка” (посвідчення) потрібна, яка підтверджує наше кандидатство. Нам потрібно відкриття економічних та фінансових фондів ЄС», – заявив депутат.

Зокрема, як наголосив Валентин Наливайченко, це фонди для відбудови країни, для надання допомоги громадянам України, для утеплення будинків на зиму, для будівництва нової інфраструктури.

«Це – величезні мільярдні фонди Європейського Союзу, які відкриваються, коли країна власне стає кандидатом, а далі повноправним членом ЄС! Так Україна швидше зможе інтегруватись в європейський ринок та отримає доступ до європейських банків та інших фінансових установ для фінансування великих національних проєктів. Це – саме те, що потрібно Україні зараз!» – підсумував член фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова