Ми маємо детальний план: Юлія Тимошенко розповіла, що робитиме для встановлення миру

Прагнення переможного миру та відновлення цілісності країни об’єднує українців. І якщо ми разом будемо йти до цього, жодному ворогу нас не здолати.

Про це заявила Юлія Тимошенко на зустрічі з мешканцями Дрогобича.

За її словами, нова влада діятиме одразу в кількох напрямках: перейде у наступ на дипломатичному фронті, застосовуючи Будапештський формат, зміцнюватиме армію і покладе край бізнесу на крові та корупції в постачанні війська.

Нам потрібно не лише повернути окуповані території Криму та Донбасу, а й притягнути Росію як державу-окупанта до відповідальності, відшкодувати збитки, яких зазнала наша країна, переконана лідер партії.

Перше завдання, зазначає Юлія Тимошенко, – побудувати потужну армію, яка відповідатиме стандартам НАТО, «щоб ніхто і ніколи більше не подумав зазіхати на наші території».

Наступний крок – припинити постачання своїй армії «всього непридатного, втридорога, з відкатами» та зупинити бізнес на крові.

«Окуповані території стали «чорною дірою» Європи. Наркотрафік, контрабандні потоки йдуть через цю територію,  і приносять мільярдні статки тим, хто утримує цю «діру», бо комусь вигідно заробітчанство на війні», – наголосила вона.

Третє завдання, переконана лідер «Батьківщини», наполягати на виконанні гарантії, які давали Україні країни-підписанти Будапештського меморандуму.

Юлія Тимошенко вважає помилкою, що одночасно з укладанням Будапештського меморандуму Україна не приєдналася до НАТО.

«Тоді ми могли б бути гарантовано захищені на багато років наперед. Це була єдина справжня гарантія. Якщо ми хочемо миру і спокою, наш шлях – членство в НАТО», – заявила кандидат на пост Президента.

І саме тому нова влада докладатиме всіх зусиль, щоб Україна стала членом Альянсу якнайшвидше.

Для реалізації стратегії миру та безпеки Юлія Тимошенко та її команда створили Воєнний кабінет, який об’єднав найкращі інтелектуальні сили: військових, офіцерів, які пройшли фронт.

Разом вони випрацювали чіткий план змін у військовій сфері та у відносинах держави з військовими.

«Нам треба негайно запроваджувати новий контракт, який би передбачав підтримку і надійний соціальний захист наших воїнів», – сказала Голова партії.

Юлія Тимошенко закликала українців берегти єдність, бо лише разом ми зможемо досягти наших спільних цілей: «Нам треба не допустити ділити нас за різними ознаками. Або нас розділять, або ми об’єднаємось і будемо непоборною силою».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова