Медичні та пацієнтські організації вимагатимуть від Порошенка не підписувати закон про медичну реформу

Сьогодні більшість депутатів Верховної Ради своїм голосуванням за антилюдський законопроект «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» (№6327) вбили залишки української медицини.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«Вчора всі сторони – і пацієнтські організації, і медичні виступили категорично проти ухвалення цього нищівного законопроекту, який називають реформою. Але людей і надалі не чують не тільки МОЗ і уряд, а й 240 народних обранців!» – сказав він.

321

За словами парламентаря,  учасники Національного форуму охорони здоров’я, який відбувся вчора, ухвалили резолюцію і скоординували дії. Тепер, після ухвалення законопроекту, вони вимагатимуть від президента не підписувати його і готові вийти на мітинги, навіть подати до Конституційного суду, якщо їх не почують.

«Законопроект антиконституційний, він впроваджує платну медицину, скорочує лікарів, закриває лікарні. І народні обранці це підтримують! Люди мають знати імена тих, хто винуватий у загибелі української медицини!» – обурився представник «Батьківщини».

Він також наголосив, що антилюдська політика влади у самому розквіті!

«Обов’язок депутатів – вивчати закони до їхнього ухвалення і захищати народ, а не олігархів. У мене складається таке враження, що вони або просто не розуміють, що ухвалюють, або в них – бездонні кишені. Саме тому ми маємо зараз об’єднатися і не допустити набуття чинності цього законопроекту – разом з українським народом, медичною і пацієнтською спільнотою!»

 Читайте також:

«Батьківщина» знімає свої поправки до законопроектів про «медичну реформу», оскільки вважає її аферою

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова