Люди залізної волі, – Юлія Тимошенко привітала підприємців із професійним святом  

Сьогодні особливе свято особливих людей. Щоправда, більшість цих людей про нього, мабуть, і не знають. Бо їм святкувати, як правило, ніколи. Ці люди – українські підприємці. Насправді це без всякого перебільшення – еліта нації, про яку так багато говориться, і яку ми так наполегливо шукаємо.

Про це йдеться у привітанні Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко до Дня підприємця.

«Це ті, хто платять податки державі. Ті, хто створюють робочі місця. Ті, хто надають нам послуги і товари… Ті, хто дарують можливість пишатися нашими крафтовими сирами з Карпат і медом з Полтавщини, нашими ІТ-технологіями з Харкова та стартапами з Одеси. Ті, хто зрештою творить національну ідею власною працею, не розводячи зайвих балачок та дискусій», – написала лідер «Батьківщини».

За її словами, саме підприємці створюють позитивний імідж нашої держави і можуть вважатися елітою нації.

«Підприємці і тримають традицію, і ведуть країну вперед, і формують авторитет України за кордоном більше, ніж будь-який уряд. Це – люди залізної волі. Бо розвивають бізнес в умовах, які важко назвати ідеальними. Вони не опустили рук, не втекли звідси до «теплих країв», не збайдужіли, не розчарувались. Вони дають надію, дають майбутнє. Це – люди, яким не байдуже!» – додала Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що останні два роки підприємці особливо відчували карантинні обмеження, податковий тиск і відсутність державної підтримки, однак попри це, змогли втриматися.

«Безмежно вдячна вам за це. Обіцяю зробити все від мене залежне для того, щоб українське підприємництво розвивалося й процвітало. Бо ваш успіх – це успіх країни. Зі святом!» – привітала Юлія Тимошенко.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова