Люди – джерело влади в країні, – Юлія Тимошенко привітала з Днем місцевого самоврядування

Всі українці мають право впливати на життя у своїх громадах, адже саме вони є головним джерелом влади.

Про це написала лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у привітанні до Дня місцевого самоврядування, яке вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Насправді це день всіх нас – мешканців великих і малих міст, обласних і районних центрів, сіл і хуторів. Бо всі ми наділені правом керувати життям у своїх громадах, і саме для цього ми обираємо депутатів у місцеві ради», – зазначила Голова партії.

Юлія Тимошенко обурилася тим, що сьогодні влада не піклується про належне фінансування громад, виділяє на місця мізерні кошти, а основні гроші лишаються в центрі та йдуть на корупційні оборудки.

«Цього року зафіксовано найнижчий показник виділення грошей на потреби регіонів. І це очевидне свідчення того, що щось треба переглядати. Міняти податкове законодавство, щоб податки та збори, зібрані на певній території, йшли на потреби саме цієї громади. Розширювати права регіонів і посилювати відповідальність центру стосовно громад, щоб усі мали якісні школи, оснащені лікарні, теплі будинки. Щоб регіони більше не були «пасинками», яких годують по залишковому принципу», – констатувала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, що в Україні потрібно змінювати всю систему «разом з недолугою владою, яка обманула людей і їхні сподівання».

«І саме цього я всім нам бажаю в День місцевого самоврядування. Пам’ятайте, що саме ми, люди, народ, є джерелом влади в Україні. Зі святом!» – резюмувала Голова партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова