Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зустрілася з адвокатом Надії Савченко Марком Фейгіним

«Батьківщина» робитиме все можливе для посилення міжнародного тиску на Кремль щодо звільнення народного депутата Надії Савченко.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час зустрічі з адвокатом української льотчиці Марком Фейгіним.

«Треба усім разом значно посилити міжнародний тиск на Кремль щодо звільнення Надії Савченко.  Я й надалі буду з цього приводу спілкуватися із впливовими світовими політиками», – зазначила вона.

_APM7929

Тимошенко також розповіла адвокатові, що на оголошення вироку до Росії приїде делегація від «Батьківщини», а також представники інших фракцій, зокрема БПП.

«Я закликала всі фракції парламенту  направити свої делегації. І я знаю, що Блок Петра Порошенка відгукнувся вже на моє прохання. І вони разом з делегацією «Батьківщини» складуть потужну команду підтримки для Савченко. Я думаю, що всі інші фракції також скерують своїх депутатів, щоб Надя відчула, наскільки вона нам потрібна! І ми будемо боротися за її звільнення стільки, наскільки в нас усіх вистачить сил», – зазначила Голова фракції.

_APM7899Лідер «Батьківщини» також висловила прохання, щоб захисник Марк Фейгін передав Надії Савченко слова підтримки від неї особисто, від колег по фракції, від усього парламенту та від усіх українців, які вболівають за героїчну жінку.

«Тут у неї є дуже багато друзів, колег, які вболівають за неї та багато роблять для її звільнення. Вона не має права ставити під загрозу не те що своє життя, а й своє здоров’я! Нам треба її переконати, що живою вона небезпечна для російського режиму, а також для внутрішніх наших корупціонерів. Тільки здоровою, сильною та живою вона зможе боротися в Україні», – сказала Юлія Тимошенко і попросила адвоката Надії Савченко передати їй ці слова підтримки.

Своєю чергою, Марк Фейгін передав слова щирої подяки, які висловлює сама Надія Савченко на адресу Юлії Тимошенко та колег по фракції.

_APM7943

Він зауважив, що українська льотчиця абсолютно невинна, хоча й не сумнівається, що вирок російського суду буде обвинувальним, адже суд над нею є суто пропагандистським.

«Цей вирок буде обвинувальним, буде великий термін покарання. Але це не грає жодної ролі, адже усі знають, що суд – пропагандистський. Усі знають про її невинуватість, і це вже доведено: є матеріальні докази, покази свідків, фахівців», – зазначив Фейгін.

Захисник також назвав два шляхи повернення Надії Савченко додому.

Перший – це відбування покарання в Україні згідно з Конвенцією 1983 року, але для цього Україна після винесення вироку має направити відповідний запит, після чого повинно бути і політичне рішення Кремля.

І другий – це прохання про помилування, яке Надія Савченко вже категорично відкидає, адже абсолютно невинна.

_APM7923

Марк Фейгін також упевнений, що «без партії «Батьківщина» Савченко не звільнять».

Окрім цього, захисник наголосив, що справа Надії Савченко відрізняється від справ інших політичних в’язнів Кремля, зокрема Сенцова та Кольченка, адже українська льотчиця отримала величезну підтримку завдяки депутатському мандату, який здобула за списками «Батьківщини», та статусу члена Постійної делегації від України в ПАРЄ.

«Я упевнений, що цей статус та вболівання колег дієво вплинуть. Хто буде ухвалювати рішення? Путін буде ухвалювати рішення. Результатом цього тиску і має стати рішення про її відправку додому. Надія передавала велику подяку партії «Батьківщина», колегам по фракції, Вам особисто. Без Вас їй було б важче, може, навіть й нестерпно. Адже невідомо, як би все склалося, якби вона не була народним депутатом. Те, що такий тиск здійснюється на Кремль щодо звільнення невинної людини, – це насамперед заслуга «Батьківщини», – підсумував захисник.

Адвокат також поінформував Юлію Тимошенко про те, що Надія Савченко збирається бути в суді під час оголошення вироку.

На зустрічі лідера «Батьківщини» з Марком Фейгіним також був присутній народний депутат Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова