Костянтин Бондарєв: Замість обіцяної «країни мрії» ми отримали численні корупційні скандали й погіршення рівня життя людей

Середня зарплата в Україні — річ вкрай цікава. За даними Держстату в 2021 році вона склала 14 014 грн. Тобто зросла майже на 21% (або на 11,9% з урахуванням інфляції).

Та попри таку начебто «перемогу» українці жити краще не стали. За останніми даними, 91,3% громадян України матеріальне становище за останній рік погіршилося або не змінилося. І лише 7,8% респондентів заявили, що їх матеріальний стан покращився.

Більшість опитаних вважають, що президент та уряд нездатні запропонувати ефективні рішення для подолання економічних проблем. Серед головних причин виникнення таких проблем 37,2% респондентів називають некомпетентність влади. Ще 34,3% відзначають високий рівень корупції.

Замість обіцяної «країни мрії» ми отримали численні корупційні скандали та тотальне зубожіння. На жаль, ми в черговий раз повірили обіцянкам. І вкотре залишилися із проблемами сам на сам. Вже стало очевидним, що чинна влада не здатна на результативну роботу!

Костянтин Бондарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 8 лютого 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова