Костянтин Бондарєв:  Сильна армія, сучасна зброя, конкурентна економіка, та єдність – головні складові для миру та процвітання України

Нога російського солдата знову ступила на українську землю!

Це вже вдруге Росія посягає на нашу територію за часів незалежності. Всі завмерли в очікуванні, але чого ми чекаємо?

Напевно, ми чекаємо захисту. Але нам уже вкотре дали зрозуміти, що ніхто з наших партнерів не захищатиме нас. Ми знову повертаємось до тези, що захищати Україну та український народ будуть лише українці, й найважче питання: що ж нам робити?

Насамперед нам потрібно направити всі сили та ресурси на підвищення обороноздатності нашої країни. Ми повинні мобілізувати всі наші зовнішньополітичні ресурси, щоб переконати наших партнерів США, Ізраїль, Німеччину, Францію дати нам засоби ППО. Ми маємо бути у всеозброєнні не тільки фізично, а й дипломатично – нам слід використовувати усі можливі важелі впливу у переговорах із нашими партнерами. Другого шансу захистити наш суверенітет у нас не буде.

Одночасно ми мусимо зміцнювати економіку. Ми маємо негайно переглянути бюджет – жодних зайвих видатків! Навіщо нам будувати дороги, якими їздитимуть путінські танки?

Зовнішні борги України. Програма максимум – це списати борги, як мінімум – відстрочити виплати. Таким чином, ми зменшимо тиск на наш бюджет і зможемо направити гроші на нашу економіку.

Нам потрібно знизити податки та відмовитися від ПДВ. Саме час дати можливість українському бізнесу розвиватися, а не навпаки, затягувати йому податкову петлю на шиї. У ринковій економіці не працює ручне управління, працюють рішення, які стимулюють економіку, наприклад, відмова від ПДВ на паливо, продукти харчування і т. д. Без сильної економіки ми не здатні захистити себе.

У сучасному світі особливе місце приділяється кібербезпеці. Кібертероризм – це один з основних інструментів війни XXl сторіччя, який робить економіку та безпекові системи усіх країн світу вразливими. Ми маємо пам‘ятати про це і зміцнювати захист нашого кіберпростору.

Сильна армія, сучасна зброя, конкурентна економіка, і найголовніше, єдність – ось, що необхідно для миру та процвітання нашої країни. За історію існування людства ніхто не вигадав іншого способу. Єдиний вихід у нас – це бути сильними.

Костянтин Бондарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 лютого 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова