Костянтин Бондарєв провів перемовини з власником приміщення, яке можна обладнати під бомбосховище для школи в Бородянці

Костянтин Бондарєв провів перемовини з власником приміщення, яке можна обладнати під бомбосховище для школи, у якій навчаються 250 дітей у Бородянці.

Наявність бомбосховищ у школах – це дуже болюче питання для великої кількості навчальних закладів на Київщині й у країні в цілому, особливо на старті нового навчального сезону. Чи зможуть діти повернутися за парти у рідній школі напряму залежить від того, чи буде забезпечений навчальний заклад бомбосховищем.

Про це написав народний депутат, голова Київської обласної парторганізації Костянтин Бондарєв після візиту до Бородянки на своїй Facebook-сторінці.

Політик зауважив, що Бородянка – це одне з найбільш постраждалих від бойових дій міст у Київській області, яке взяло на себе удар від рашистського війська на початку війни. Нині місто поступово повертається до життя, а школярі готуються відновити навчання у школах. Втім, повернутися до офлайн навчання зможуть лише учні тих шкіл, які можуть забезпечити укриття під час повітряних тривог.

«Одна із бородянських шкіл, де навчаються 250 дітей, не має укриття. Втім, буквально за 100 метрів від навчального закладу є приміщення, яке можна облаштувати під бомбосховище за всіма стандартами. Поряд також є житлові будинки та працює багато різних підприємств. Це приміщення знаходиться у приватній власності й сьогодні ми спілкувалися з власником про можливість переобладнання підвального приміщення під бомбосховище для всіх людей, хто працює та живе поряд, а також для учнів і працівників школи», – зазначив народний обранець.

За словами нардепа, у зустрічі також взяли участь представники міжнародних організацій.

«Переговорний процес триває, але я переконаний, що вже скоро ми зможемо приступити до роботи з облаштування укриття, яке так необхідно мешканцям Бородянки», – запевнив він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова