Костянтин Бондарєв: Працюємо задля перемоги України 

Сьогодні разом з Юлією Тимошенко в рамках робочого візиту відвідали Бориспіль. Тут мали зустріч з міським головою Володимиром Борисенком. Обговорили актуальні питання громади, медицини, освіти та підтримки бізнесу. Також мали змогу бути присутніми на сесії міської ради. Юлія Володимирівна виступила перед громадою, де подякувала бориспільчанам, міській владі за героїчний спротив ворогу, коли останні наступали на […]

Сьогодні разом з Юлією Тимошенко в рамках робочого візиту відвідали Бориспіль. Тут мали зустріч з міським головою Володимиром Борисенком.

Обговорили актуальні питання громади, медицини, освіти та підтримки бізнесу.

Також мали змогу бути присутніми на сесії міської ради. Юлія Володимирівна виступила перед громадою, де подякувала бориспільчанам, міській владі за героїчний спротив ворогу, коли останні наступали на столицю.

Лідерка «Батьківщини» також подякувала місту за те, що Бориспіль гідно вистояв у цю важку зиму і зробив все, аби забезпечити мешканців альтернативними засобами тепла і світла.

Юлія Володимирівна зауважила, що Бориспіль – це місто, яке прийняло у своїй громаді 20 тисяч переселенців і надає їм постійну підтримку. Це гідний вчинок гідної команди управління.

Крім того, ми відвідали Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування. Поспілкувались з адміністрацією та медичними працівниками закладу, передали гуманітарну допомогу.

На завершення поїздки мали змогу поспілкуватись з підприємцями міського ринку. Всі ми розуміємо, що економіка нашої країни зараз тримається більшою мірою завдяки малому та середньому бізнесу. Це люди, які фактично виживають в умовах війни. Їм дуже потрібна підтримка з боку держави.

Працюємо далі. Разом до Перемоги!

Костянтин Бондарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook,  3 березня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова