Костянтин Бондарєв: Подробиці корупційного скандалу на майже 22 мільйони на закупівлі «швидких». Заява до НАБУ

Минулого тижня у своєму блозі на YouTube я розповідав про те, як вкрали 21 мільйон 600 тисяч гривень, якщо бути точним, з київського обласного бюджету при закупівлі «швидких допомог». Так ось я, як і обіцяв, зробив заяву про скоєння злочину і вже відправив правоохоронцям, а конкретно в Національне антикорупційне бюро України.

Коротко нагадаю про що мова. Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф купив 40 швидких допомог CITROEN JUMPER класу В за ціною 1,9 мільйона гривень, в той же самий час державне підприємство «Медичні закупівлі» купило ці ж автомобілі, але за ціною 1,5 мільйона гривень. Найцікавіша деталь полягає в тому, що купували машини в одного і того ж постачальника – у ТОВ «Автоспецпром». До речі, я не полінувався і подивився, на сьогодні в кожній області є як мінімум по одній кримінальній справі по закупках у «Автоспецпрому».

Але це не єдина закупівля з «націнкою». Далі було ще цікавіше – 8 автомобілів ті ж суб’єкти купували у того ж постачальника тільки з різницею в 700 тисяч гривень. А тепер порахуємо: 40 автомобілів з наваром в 400 тисяч для цих ділків – це 16 мільйонів. Плюс ще 8 автомобілів із завищеною на 700 тисяч ціною – це ще 5,6 мільйона гривень. Разом виходить 21 мільйон 600 тисяч гривень.

А тепер найцікавіше: а хто ж дійові особи?

Київським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф керує Шарко Оксана Миколаївна з 17 березня 2020 року. Це як раз був такий перехідний період, коли в обласній раді був хаос, якщо пам’ятаєте, там переворот був. Досі йдуть судові тяжби. Так ось, де-юре призначення цієї самої Шарко підписувала Тетяна Семенова, яка була на той час першим заступником голови Київської обласної ради (за квотою “ЄС”, до речі). А хто ж очолював увесь цей рух? Звичайно все це було проведено процедурно через певну комісію, нібито навіть був конкурс. Проводив цей конкурс і очолював комісію Титикало Роман Сергійович. Це той, про якого зараз багато мемів: «Титикало – злодій». Злодій, не злодій − нехай встановлюють правоохоронці, ми тільки повинні порадити їм звернути свою увагу на це питання, що я і зробив. Якщо розглянути, хто ж був в цій комісії, наприклад, там є цікавий персонаж, який є безпосереднім підлеглим рідного брата Титикало. Це деталь теж для розслідування правоохоронців.

Я обов’язково буду інформувати вас про те, як буде розглядатися ця заява. Чи побачать наші правоохоронці в цьому злочин або назвуть це «прикрою помилкою»?

Костянтин Бондарєв, народний депутат від «Батьківщини», ЦЕНЗОР. НЕТ, 20 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова