Костянтин Бондарєв: Наш головний пріоритет – підвищення обороноздатності нашої країни

Нам уже вкотре дали зрозуміти, що ніхто з наших партнерів не захищатиме нас. Боронити Україну та український народ будуть лише українці та українська армія.

Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв на своїй Фейсбук-сторінці.

«Сильна армія, сучасна зброя, конкурентна економіка, і найголовніше, єдність – ось, що необхідно для миру та процвітання нашої країни», – вважає народний депутат.

За його словами, українська влада має зосередитися на зміцненні економіки та розв’язанні невідкладних внутрішньополітичних питань. Зокрема, клопотати про списання зовнішнього боргу та підтримати вітчизняний бізнес.

«Наша програма максимум – це списати борги, як мінімум – відстрочити виплати. Таким чином, ми зменшимо тиск на наш бюджет і зможемо направити гроші на нашу економіку. Також потрібно знизити податки та відмовитися від ПДВ. Саме час дати можливість українському бізнесу розвиватися. У ринковій економіці не працює ручне управління, працюють рішення, які стимулюють економіку, наприклад, відмова від ПДВ на паливо, продукти харчування тощо. Без сильної економіки ми не здатні захистити себе», – наголосив Костянтин Бондарєв.

Він також додав, що особливу увагу потрібно звернути на зміцнення і захист нашого кіберпростору.

«У сучасному світі особливе місце приділяється кібербезпеці. Кібертероризм – це один із основних інструментів війни XXІ сторіччя, який робить економіку та безпекові системи усіх країн світу вразливими», – зауважив парламентар.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала парламент направити всі сили на зміцнення армії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова