Костянтин Бондарєв: Нам потрібна комплексна система психологічної реабілітації для військових і тих, хто постраждав від війни

Психічна та психологічна реабілітація військових та тих, хто постраждав від війни, нині не дуже популярна тема для обговорення. Увага всіх зараз прикута до бойових дій на сході та півдні нашої країни. І це зрозуміло, адже наші воїни потребують підтримки й допомоги. Втім, наразі питання комплексної системи реабілітації для наших військових, їхніх родичів, тих, хто перебував в окупації, та тих, хто постраждав від бойових дій, стоїть дуже гостро.

Про це написав народний депутат, голова Київської обласної парторганізації «Батьківщина» Костянтин Бондарєв у своєму дописі у Facebook.

Очільник «Батьківщини» на Київщині відвідав КНП Київської обласної ради «Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання» та поговорив із генеральним директором медзакладу Геннадієм Зільберблатом про реабілітацію військовослужбовців і тих, хто постраждав від військових дій.

«Керівник медичного закладу розповів, що за кошти спонсорів при лікарні створили реабілітаційний центр. З 24 лютого там пройшли реабілітацію 156 людей – це військові, бійці територіальної оборони та працівники військкомату по лінії призову. Нині в лікарні на стаціонарному лікуванні перебувають 12 військовослужбовців, є й ті, хто прямо з передової, та 24 працівники військкомату. Кількість пацієнтів, які потребують реабілітації, збільшується кожного дня, тому нам дуже потрібна потужна комплексна система допомоги людям», – зазначив Костянтин Бондарєв.

Команда Київської обласної «Батьківщини» привезла до лікарні продукти, адже нині медичний заклад готує їжу для пацієнтів фактично з того, що передають їм благодійні фонди та волонтери. Запасу продуктів, за словами генерального директора медзакладу, залишилося лише на два місяці.

Народний обранець також під час візиту до лікарні розповів про те, що разом з командою розробляє проєкт, який буде спрямований на психічну та психологічну допомогу мешканцям Київщини, які постраждали від військових дій.

«З Геннадієм Михайловичем ми також обговорили майбутній проєкт по реабілітації, який ми створюємо для мешканців Київщини. Усі деталі ми обов’язково розповімо вам трохи пізніше», – резюмував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова