Костянтин Бондарєв: Докладемо всіх зусиль, аби уряд вирішив життєво важливу проблему Васильківської міської лікарні

Разом з Юлією Тимошенко та командою «Батьківщини» Київської області відвідали сьогодні Васильківську міську лікарню.

Чому ми поїхали саме туди? Ми дізналися, що Васильківська міська лікарня нині знаходиться у кричущому становищі: вона обслуговує понад 150 тисяч людей (не тільки з Василькова, але з населених пунктів навколо) і  не є опорною, а значить не отримує достатньо фінансування. Якщо нічого не зміниться, то лікарню найближчим часом можуть закрити.

В мене складається враження, що медична реформа Порошенко-Супрун, яку провели в Україні, свідчить про те, що йде певна програма зменшення кількості українців у світі. Інших пояснень я просто не знаходжу. Незрозуміло, як обирали ті опорні лікарні. Уявіть собі, в Іванкові є опорна лікарня, у Вишгороді є, а в Василькові немає. Йдеться про фінансування передусім, ця лікарня сьогодні є недофінансованою. Немає можливості купувати надважливе для нормальної роботи обладнання: КТ, МРТ та ін.

Ми з Юлією Тимошенко пообіцяли докласти усіх зусиль, щоб уряд вирішив життєво важливу проблему Васильківської міської лікарні − поновили їй статус опорної.

Дві години тому Юлія Володимирівна особисто приїхала на зустріч з міністром охорони здоров’я з цим питанням, а також для того, щоб загалом обговорити ситуацію з епідемією у країні.

Костянтин Бондарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова