Комітет з питань соцполітики підтримав закон Юлії Тимошенко щодо підвищення надбавки особам з інвалідністю

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував Верховній Раді ухвалити у першому читанні проект Закону за авторства Юлії Тимошенко щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд.

За словами першого заступника голови комітету,  народного депутата фракції «Батьківщина» Михайла Цимбалюка, цим документом передбачено підвищити надбавку на догляд особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А I групи з 75% до 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Члени комітету вирішили, що до розгляду законопроекту у другому читанні Міністерство соціальної політики проведе розрахунок щодо необхідних коштів для виплати надбавки особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи Б I групи з 50% до 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Михайло Цимбалюк наголосив і на тому, що у пояснювальній записці проекту зазначені додаткові джерела для фінансування видатків від легалізації та деофшоризації економіки.

«Зокрема, народними депутатами фракції ВО «Батьківщина» зареєстровано два законопроекти «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії», – повідомив політик.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова