Комітет підтримав ініціативу «Батьківщини» про усунення несправедливості в призначенні пенсій за особливі заслуги перед Україною

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів включив до порядку денного сесії парламенту проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» авторства народного депутата України від «Батьківщини» Михайла Цимбалюка.

Обґрунтовуючи необхідність ухвалення вказаного законопроєкту, нардеп від «Батьківщини» звернув увагу на те, що в Законі України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» такі пенсії встановлюються особам, нагородженим Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР або Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР. І відповідно оминаються увагою особи, які за роки Незалежності України зробили вагомий особистий внесок у різних сферах життєдіяльності, мають заслуги перед Українським народом у становленні та зміцненні країни та були за це нагородженні Почесною грамотою Верховної Ради України або Грамотою Верховної Ради України. Тому головна мета цієї законодавчої ініціативи – усунути цю несправедливість.

«Згідно із законопроєктом передбачено доповнення до цього закону, встановивши особам, які були нагороджені Почесною грамотою Верховної Ради України або Грамотою Верховної Ради України надбавку до пенсії у розмірі від 20 до 25% прожиткового мінімуму», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова