Коментар заступника Голови партії «Батьківщина» Григорія Немирі щодо участі у саміті Римського клубу

Коментар заступника Голови партії «Батьківщина» Григорія Немирі щодо участі у саміті Римського клубу:

Ювілейний саміт Римського клубу, як свідчить сайт Римського клубу, сайт ювілейного саміту і сторінка Клубу в Facebook, відбувався саме 17-18 жовтня, а не 16-го, як намагаються зараз розповісти Уколов і Ко у своєму сліпому бажанні оббрехати Юлію Тимошенко.

Про це ж свідчить офіційний прес-реліз на офіційному сайті Римського клубу. Там, до речі, зазначено, що понад 400 гостей – це лідери думок і видатні особи зі всього світу (…more than 400 international thought leaders and dignitaries from all over the world…), а не студенти, як зневажливо пишуть пан Вовк і пан Уколов.

Факти такі: Юлія Тимошенко була запрошена на конференцію.

«Ми раді почути, що пані Тимошенко братиме участь у 50-й ювілейній Конференції у Римі», – йдеться в електронному листі від організаторів ювілейного саміту.

Організатори також повідомили, що нас зустрінуть біля входу відповідно до особливої процедури та зарезервують для нас два місця.

«Пан Александр Стефес, виконавчий директор Римського клубу, та я (Тілль Келлергоф, менеджер проектів та з питань комунікацій) зустрінемо пані Тимошенко біля входу… організатори зарезервують два місця для неї та супроводжуючої особи», – йдеться в тому ж електронному листі.

Так і відбулося, нас біля входу зустрічав виконавчий директор Римського клубу. Ми сиділи у першому ряду. Співпрезидент Римського клубу Андерс Війкман, відкриваючи засідання, особисто привітав Юлію Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» мала окрему зустріч з Андерсом Війкманом, в якого цього дня закінчилися повноваження співпрезидента Клубу. Він підписав для неї екземпляр доповіді «Come on!»: «To Yulia with great affection and support! Anders»(«Для Юлії. Із великою прихильністю та підтримкою! Андерс»). Ви можете бачити на фото, що доповідь вся в закладках, тому що Юлія Тимошенко детально опрацювала її, готуючись до презентації Нового курсу України.

Вона також зустрілася з відомим німецьким вченим Ернстом Фон Вайцзеккером, другим  співпрезидентом, повноваження якого завершилися якраз в день конференції, та співавтором доповіді «Come on!».

Можливість цих зустрічей обговорювалася заздалегідь.

«Зустріч між пані Тимошенко та нашими президентами, безумовно, буде можливою», – йдеться в електронному листі від організаторів Ювілейного саміту.

Окрім того, Юлія Тимошенко на полях конференції мала короткі зустрічі з новообраними співпрезидентами Римського клубу, про що і написала у своєму Facebook: «…я привітала їх з особливим задоволенням».

Панове політики, вчіть матчасть. Панове журналісти, перевіряйте інформацію в першоджерелах, а не в брехливих рупорах Банкової.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова