Київська «Батьківщина Молода» оголосила відбір на «ХI Школу політичного успіху»

«Батьківщина Молода» оголосила набір слухачів на «ХI Школу політичного успіху», яка проходитиме в Києві протягом жовтня-грудня 2019 року.

Навчальна програма включатиме лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Учасники матимуть змогу попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

Голова Київської «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко наголошує, що мета школи − підвищити рівень політичної освіти молоді, залучити її до активної участі в політичному та громадському житті країни, поділитись з нею знаннями про те, як ефективно реалізувати свої лідерські якості в умовах сучасного політичного життя України.

«Навчання у «Школі політичного успіху» дає не лише знання, а й шанс долучитися до реальної політики. Кращі випускники наших шкіл у різних містах України мають можливість стати кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» або помічниками депутатів на різних рівня», − сказав він.

Навчання триватиме 2 місяці у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час.

Стати учасниками Школи політичного успіху можуть молоді люди віком від 17 до 30 років, які проживають у місті Києві та Київській області і пройшли відбір.

Детальна інформація про набір до Школи політичного успіху – на офіційній сторінці «Батьківщини Молодої» у Facebook.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова