Керівництво парламенту складає порядок денний на догоду олігархам, – Сергій Соболєв

Сергій Соболєв обурений формуванням порядку денного сьогоднішнього засідання Верховної Ради, адже надважливі питання включено на кінець дня, коли в сесійному залі відсутня більшість депутатів.

Про це зазначив заступник керівника фракції «Батьківщина» у кулуарах парламенту.

Так, за словами політика, на кінець дня, зокрема, включено питання ратифікації трьох угод, підписаних між урядами України та США, щодо розкриття банківських таємниць, отримання банківської інформації американськими громадянами та компаніями, які розміщують кошти в українських банках, а також щодо відповідальності українських компаній та громадян, які можуть відмивати «брудні» гроші.

Сергій Соболєв нагадав, що з цього питання FATF (Міжнародна група з протидії відмиванню брудних грошей) розробила спеціальну типову угоду, яку наша країна підписала свого часу.

Окрім того, парламентарій зазначив, що ці питання дуже довго не виносились на ратифікацію попри наполягання фракції «Батьківщина» на кожному засіданні Погоджувальної ради ВРУ.

«Це – питання національної безпеки, оскільки воно є на контролі США, які хочуть знати інформацію про «брудні» гроші американців, які відмиваються в Україні, погрожуючи навіть санкціями в разі нератифікації цих угод», – заявив Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова