Іван Крулько: Змінами до бюджету-2021 потрібно передусім вирішувати проблеми людей

«Батьківщина» не підтримує змін до бюджету на 2021 рік, бо в них не включені поправки фракції щодо вирішення питань із недостатньою кількістю субсидій, покриття різниці у тарифах для міст, вирішення питання із заборгованістю зарплат для шахтарів, дефіцитом освітніх субвенцій тощо.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у Верховній Раді законопроєкту №6052.

«Батьківщина подала величезну кількість поправок, які були спрямовані на вирішення питання із достатнім фінансуванням субсидій для людей. 12 мільярдів гривень, які закладені у бюджеті за нашою вимогою, є, але цього недостатньо. Друге –  ми вимагали покриття різниці у тарифах для теплокомуненерго перед опалювальним сезоном. Бо сьогодні мерів міст уже змушують підписувати договори й купувати газ за 35-40 гривень за куб. Коли ми приймали законопроєкт №6052 у першому читанні, ми попереджали, що до другого читання ці питання  мають бути врегульовані. На жаль, поправки «Батьківщини» не прийняті до розгляду і не включені до цього проєкту», – зауважив Іван Крулько.

Крім того, зазначив політик, слід було врегулювати питання із заборгованістю зарплат шахтарям, з дефіцитом освітньої субвенції для зарплат педагогам, що виник у міських ТГ, до яких в результаті адмінреформи доєдналась велика кількість сіл.

«По суті за три місяці до кінця року ми лишаємо вчителів без зарплат і вони не розуміють, як будуть завершувати рік. На наше переконання, залишки від бюджету, а це 39,4 мільярда гривень, можна було розподілити набагато ефективніше. «Батьківщина» звертається до монобільшості – вирішуймо у першу чергу проблеми людей – освітян, медиків, місцевого самоврядування, щоб нормально пройти зиму й увійти в опалювальний сезон», – закликав Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова