Іван Крулько: Зі схемами та корупцією треба боротись, а не просто обговорювати їх 

За 7 місяців роботи ТСК, яку я очолюю і яка була створена за ініціативи Юлії Тимошенко, довела кілька дійсно важливих речей:

1. В Україні організована і працює схема по «скрутці» ПДВ.  ТСК довела документально, що за 2019-ий  і частину 2020 року було «скручено» ПДВ на понад 28 млрд грн (!).

2. З України вивозиться валютна виручка і не повертається в Україну. Ми  як ТСК довели, що з України вивозиться продукції на понад 10 млрд грн, розраховуються десь за кордоном, осідає все на офшорах, а в Україні не те, що податки не сплачуються, кошти не повертаються. Зерно просто крадеться з України та інша аграрна продукція.

3. Відбуваються прямі крадіжки з бюджету через неправомірне відшкодування ПДВ. Це вже не просто «скрутки», це прямі крадіжки з бюджету, коли за «пустишку», за повітря повертають ПДВ, якого не існує і держбюджет несе прямі  збитки.

Зі схемами і корупцією треба боротись, а не на шоу їх обговорювати!

Треба, щоб найвище керівництво держави нарешті подивилось довкола  і «прикрутило» апетити тих, хто роками «сидить» на цих схемах!

Крім того, ми як ТСК бачимо потребу у тому, щоб найближчим часом  держава  інвестувала 7,5 млрд грн в оснащення сканерами всіх митниць, включно із залізницею, авто-, портами і  авіа-.

Ці митниці не мають нікому підпорядковуватись, це має бути окрема структура, яка просто їх обслуговує.  Коли всі товари будуть проходити через скануючі системи, Україна зможе додатково отримати до 100 млрд грн у рік доходів (!).

 Оце  вам і велике будівництво! Інвестуйте в сканера! Встановіть контроль, щоб ми знали, що виїжджає-заїжджає в країну і ми отримаємо із 7,5 млрд інвестицій 100 млрд грн. І за два місяці окупимо державну інвестицію.

Ось такими речами я хотів би, щоб парламент займався і  готовий усе зробити, щоб це було найближчим часом зроблено.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 7 березня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова