Іван Крулько: Зеленський продовжує розпочату попереднім президентом «багатоходівку» зі знищення українського села та розпродажу землі

Поясню, чому так думаю.

Бо спочатку у селах під виглядом медреформи закрили ФАПи, людей позбавили навіть первинної медичної допомоги, сказавши: «у вас буде телемедицина, будете лікуватись по телевізору».

Потім провели реформу з оптимізації шкіл, закривши всі маленькі школи у селах і створивши селянам додаткові проблеми із навчанням дітей. У деяких селах закрили поштові відділення, бо їх продали, і планували почати закривати невеличкі залізничні станції.

Усе це робилось, бо готувався так званий ринок землі. І робилось це абсолютно не на користь України, а щоб знищити українське село, сільську інфраструктуру, виселити людей із села, знецінити землю і забрати її за копійки.

Адже без школи, ФАПа, клубу, дитсадка, пошти, іншої інфраструктури село помирає, бо із нього починають виїжджати люди.

«Батьківщина» не голосувала за медичну реформу, за оптимізацію шкіл і попереджала, що все це призведе до проблем із сільським населенням і до знищення села. Ми говорили про це, коли був Порошенко і говоримо це зараз.

На жаль, це була «багатоходівка», спрямована на звільнення української землі від українців і зараз вона продовжує реалізовуватись Слугою народу і президентом Зеленським.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 30 квітня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова