Іван Крулько: Захист та забезпечення медиків мають бути одним із пріоритетів влади

«Батьківщина» підтримує обов’язкове тестування і страхування медиків, які перебувають на передовій боротьби із коронавірусом.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу на позачерговому засіданні парламенту.

«Вже сьогодні, на жаль, маємо кричущу ситуацію: з-понад 13 691 хворих на коронавірус 2660 медиків! Тобто кожен п’ятий інфікований в Україні – це лікар! Лише за добу в Україні на коронавірус захворіло 72 медики. Відомо, що зараз на апаратах ШВЛ перебувають 14 медиків, а 18 – померли», – зазначив Іван Крулько.

Аби уникнути наслідків від того, що лікарі без належного захисту рятують людей від коронавірусної недуги, влада мусить подбати про їх забезпечення усім необхідним.

«Захист медиків не був пріоритетом влади із самого початку епідемії, коли лікарі та медсестри фактично «голими руками» боролись із коронавірусом. Бо маски тисячами вивозилась за кордон, а влада піарилась у Нових Санжарах замість того, щоб готувати медзаклади до епідемії. І те, що зараз замість 300% доплати медики отримали 86 копійок, – це абсолютно неправильно і несправедливо. Влада має нарешті розібратись із цими виплатами й віддячити лікарям гривнею! Бо, йдучи щодня на передову, вони ризикують своїми життями!» – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова