Іван Крулько: Захищати інтереси України та українців депутати мають спільно

Недопрацювання у питанні зовнішньої політики потрібно виправляти залученням до роботи професіоналів із досвідом.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько, під час ефіру на телеканалі «Прямий».

«На повернення Росії в ПАРЄ та обрання її представника віцеспікером вплинув ряд факторів. Зокрема, російська пропаганда і домовленості, які веде Путін напряму з європейськими лідерами. Крім того, на жаль, ПАРЄ наразі демонструє відступ від власних цінностей і це призводить до того, що авторитет цієї організації падає», – пояснив народний депутат.

За словами Івана Крулька, призначення Бориса Тарасюка постійним представником у Раді Європи, свідчить про те, що Україна серйозно посилює роботу в ПАРЄ.

«Борис Тарасюк є високопрофесійним дипломатом, міністром закордонних справ у п’яти урядах. І якщо такого рангу дипломата, професіонала з великої літери призначають постійним представником України у Раді Європи, значить прийшов час залучити «важку артилерію». Зрозуміло, сам він усі проблеми не вирішить, але його досвід, розуміння ситуації посилять аргументи та позицію української делегації у відстоюванні інтересів України», – зауважив політик.

На думку Івана Крулька, президенту треба мати чітку і публічну позицію у питаннях зовнішньої політики, особливо щодо РФ, яка є країною-агресором. А також зустрічатись не лише з депутатами зі «Слуги народу», а й з опозиційних фракцій, які є делегатами ПАРЄ і мають колосальний досвід, щоб сформувати спільну позицію та правила гри й говорити одним голосом за кордоном.

«Коли йдеться про зовнішню політику, не можна ділити депутатів на своїх і на чужих. Вони всі представляють Україну і треба використовувати всі можливості. Тож захищати інтереси України та українців депутати мають спільно», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова