Іван Крулько: Завдяки «Батьківщині» громади із зон спостереження отримають 337 мільйонів гривень субвенції у 2022 році

«Батьківщина» добилась перенесення 137 мільйонів гривень субвенції для громад, що проживають у 30-кілометровій зоні АЕС, які не були розподілені, на наступний рік. Відтак, разом із 200 мільйонами гривень, що передбачені на ці потреби у бюджеті на 2022 рік, громади отримають 337 мільйонів гривень субвенції.

Про це повідомив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник Бюджетного комітету Іван Крулько після засідання комітету.

Парламентарій нагадав, що під час наради Юлії Тимошенко з Асоціацією громад зон спостереження АЕС у Нікополі, учасники заходу поскаржились на нерозподіл між місцевими бюджетами 137,5 мільйонів гривень субвенцій з держбюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зон спостереження.

«Команда «Батьківщини» подала поправку до змін до бюджету на 2021 рік щодо перенесення 137 мільйонів гривень, що не були розподілені, на наступний рік. Вчора під час засідання Бюджетного комітету її вдалось відстояти», – повідомив Іван Крулько.

«Батьківщина» категорично не сприймає бездіяльність влади й уряду щодо нерозподілу коштів для громад, що проживають у 30-кілометровій зоні спостереження. Тому під час засідання Бюджетного комітету мною було запропоновано надати Спеціальне доручення Кабміну та Міністерству енергетики розподілити у найближчий місяць 137 мільйонів гривень, які передбачались у бюджеті 2021 року, і зберегти їх перехідними у бюджеті на 2022 рік, що було одноголосно підтримано комітетом. Це питання буде на персональному контролі «Батьківщини», – наголосив, резюмуючи, Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова