Іван Крулько: Замість слів та обговорень, потрібно діяти та знижувати рівень бідності в Україні 

Рівень бідності в Україні зростає. У першому півріччі він сягнув критичних 51%. 

За даними експертів, сьогодні за межею бідності опинилось близько 19,4 млн людей (!), у тому числі працюючих українців.  У 2019-му таких людей було на 4 млн менше (!). І це ще науковці не порахували друге півріччя 2020-го.

Замість того, аби діяти і знижувати рівень бідності в Україні шляхом збільшення доходів від детінізації, боротьби із корупцією, демонополізації, нинішня влада суттєво її наростила.  А все через відсутність реальної програми і стратегії дій, фахових та компетентних людей у владі, які б мали досвід державного управління у час кризи, через ситуативні рішення і піар замість системного вирішення проблемних питань.

От, приміром, сьогодні замість того, аби вже «діяти» і вирішувати проблеми людей, які на межі через  зростання тарифів, цін на харчові продукти, влада пропонує провести 30 (!) форумів до Дня незалежності, аби «обговорити» нагальні проблеми. Чесно кажучи, шок.

Цікаво, за чий кошт бенкет? Не маєте власної стратегії й програми, то може вже варто дослухатись до програми  і стратегії Юлії Тимошенко, а не «гратись» в ігри та піар, які призводять до злиднів, криз і хаосу?

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщини», Facebook, 8 лютого 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова