Іван Крулько: Законопроект Порошенка про зняття недоторканності у 2020 році – неприйнятний

У фракції «Батьківщина» вважають неприйнятною ініціативу президента Петра Порошенка відтермінувати зняття недоторканності з народних депутатів до 2020 року.

Про це в коментарі інтернет-виданню UA1 заявив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько.

«Виходить так, що часто замість політиків та законотворців у парламент йдуть корупціонери та представники бізнесу, щоб лобіювати свої бізнес-інтереси і ховатись за імунітетами. Законопроект №6773, який зараз розглядається у Конституційному суді, ми підтримуємо. Адже він пропонує скасувати депутатську недоторканність одразу після прийняття документу», – зазначив політик.

Натомість, за його словами, ініціативу президента (законопроект №7203 – ред.) щодо зняття недоторканності з депутатів аж у 2020 році, у партії вважають неприйнятною.

«Адже він (законопроект – ред.) виписаний так, що парламент у майбутньому зможе простою більшістю у 226 голосів відкладати терміни скасування недоторканності своїми змінами хоч до 2030 чи 2050 року», – додав нардеп.

Крулько наголосив, що це треба було зробити вже давно. Депутатам необхідно залишити імунітети лише для політичних виступів у парламенті, а щодо кримінального переслідування – всі мають бути рівні перед законом, впевнений парламентар.

Нагадаємо, напередодні Конституційний Суд взявся за депутатську недоторканність.

UA1, 12 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова