Іван Крулько: За президента Юлії Тимошенко Україна розвиватиметься значно швидше

Після перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах економіка України зможе розвиватися значно швидшими темпами.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112.Україна».

«Для того, щоб бути успішною, Україні треба зростати (зростання ВВП) не так, як прогнозує МВФ, – 2,7% на наступний рік, а близько 10%. І треба ефективно управляти зовнішнім боргом, адже чинна угода, укладена цією владою, запрограмувала нашу економіку на неуспіх», – зауважив народний депутат.

За словами Івана Крулька, рецепти, як досягти такого зростання, вже є. Вони  розроблені командою «Батьківщини» разом із найкращими фахівцями і представлені Юлією Тимошенко під час презентації Нового курсу.

Зокрема, у планах Юлії Тимошенко  –  перехід від сировинної до інноваційної економіки, створення сприятливого  інвестиційного клімату,  боротьба із корупцією, деофшоризація, деолігархізація, ефективне держуправління тощо, нагадав парламентарій.

«За прем’єрства Тимошенко підняли вивізне мито на насіння соняшнику і створили сприятливі умови для переробки соняшнику та експорту готової продукції. І в такий спосіб з найбільшого експортера насіння соняшнику Україна перетворилась у експортера  олії №1 у світі. А це додана вартість та нові робочі місця», – навів політик приклад одного успішного рішення, яке сприяло розвитку економіки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова