Іван Крулько: Юлія Тимошенко вдвічі випереджає найближчих конкурентів

Кожен президент мріяв посадити Юлію Тимошенко за ґрати.

Бо вона робила все можливе, щоб в Україні не «правили» олігархи, щоб повернути нечесно і за безцінь «прибране» ними до рук.

Яскравий приклад цього – «Криворіжсталь», яку Тимошенко повернула у державну власність, продавши у рази дорожче – за 22,4 млрд грн. Це був єдиний чесний приватизаційний конкурс за всі роки незалежності! Це правильне рішення і так мав би діяти справжній лідер.

Юлія Тимошенко вдвічі випереджає будь-якого найближчого конкурента, бо вона єдина з усіх кандидатів у президенти запропонувала комплексний підхід, як треба реформувати Україну.ї

Люди хочуть жити у країні, де зрозуміле законодавство, де можна чесно захиститися і де кожна людина зможе себе знайти.

Сьогодні ж головними інвесторами України є українські заробітчани, які змушені були виїхати за кордон, аби заробити і реалізувати себе. То знаєте, яка геніальна ідея прийшла в голову владі? Оподаткувати посилки та перекази, зароблені заробітчанами важкою працею, які вони надсилають своїм родинам.

Юлія Тимошенко скасує будь-які податки на всі посилки та перекази українських заробітчан. І більше того, ми створимо тут умови, щоб українські заробітчани могли повернутись в Україну і розпочати свій бізнес, мати можливість заробляти, годувати свої сім’ї та піднімати економіку України.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 27 грудня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова