Іван Крулько: Юлія Тимошенко і «Батьківщина» об’єднують Україну, а не розколюють її

Українці остаточно зневірилось у нинішньому президентові і нарешті повірили у можливість зміни влади.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в інтерв’ю інтернет-виданню «Вероятно».

Недавній рейтинг КМІСу, за яким Петро Порошенко не проходить до другого туру, політик назвав «президентським зламом».

«Цей рейтинг показує, що населення остаточно зневірилось у нинішньому президентові і нарешті повірило у можливість зміни влади. Саме тому це «президентський злам». Якщо раніше люди на запитання «хто, на вашу думку, буде наступним президентом?», незалежно від уподобань, говорили, що це буде Петро Порошенко, бо в нього є влада і адмінресурс, то під час цього опитування КМІСу – більшість опитаних назвали майбутнім президентом Юлію Тимошенко, а не нинішнього главу держави», – пояснив Крулько.

Також парламентар звернув увагу, що «Батьківщина» — єдина політична сила, яка має майже однакову підтримку по всій країні.

«Таким чином Юлія Тимошенко і «Батьківщина» об’єднують Україну, а не розколюють її», – переконаний представник політичної сили.

Коментуючи ймовірність того, що у тур разом з Тимошенко вийдуть, наприклад, Ляшко чи Рабінович, Іван Крулько зауважив, що такий сценарій малоймовірний: «За такого сценарію у них немає жодних шансів. Якщо проаналізуєте результати останніх виборів у 40 ОТГ і скільки на них набрали політсили, які очолюють ці політики, вам стане все зрозуміло».

Заступник Голови партії «Батьківщина» також звернув увагу, що проти Юлії Тимошенко та «Батьківщини» завжди велась брудна кампанія, і що ближче до виборів, то більше вона посилюється.

«Ми це відчуваємо і добре розуміємо. З розумінням ставляться і наші виборці. Дуже добре, що саме зараз у статті в «The Gurdian» оприлюднені документи і переписка колишнього політтехнолога Януковича і Партії регіонів Пола Манафорта, з якої пролито світло на те, яка брудна і масштабна медіакампанія велась роками щодо дискредитації Юлії Тимошенко як політика», – зазначив парламентар.

Крулько також нагадав, що за Януковича на створення і поширення фейків про Юлію Тимошенко було витрачено 75 мільйонів доларів, і за його словами, «нинішня влада часто послуговується тими ж тезами».

«Ми ведемо чесну кампанію і не відповідаємо фейками на фейки. Показуємо на конкретних прикладах, що обіцяли і що зробили. Що ж до того, як розрізняти правду і як із фейками боротися, то порадив би виборцям читати лише перевірені і відомі інформаційні ресурси і не купуватись на сенсації, які найчастіше використовуються, як зброя проти конкурентів», – підсумував народний депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова