Іван Крулько: Якщо Україні зараз не нададуть кандидатство в ЄС – це буде ганьбою для Євросоюзу

Україна виборола своє право бути членом Європейського Союзу, навіть не кандидатом. 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько.

Парламентар нагадав, що дві революції в Україні, і Помаранчева, і Революція Гідності, мали  цивілізаційний характер. Люди тоді вийшли на вулиці, бо хотіли бути не з Москвою, а в ЄС.

«Зараз по суті ми обороняємо безпеку Євросоюзу українськими життями. То скажіть, хто більше за Україну має право бути в Євросоюзі?» –  зауважив Іван Крулько.

На думку політика, Україна має досить великі шанси на отримання статусу кандидата на членство в ЄС. Бо у світі побачили, що Україна може перемогти рф. Крім того, ігри деяких євролідерів абсолютно не відповідають очікуванням і настроям громадян ЄС, які згідно з соцопитуваннями, підтримують надання Україні членства в ЄС.

«Сьогодні Україні не треба опускати руки. Наша дипломатія має працювати. Ми маємо в ЄС і друзів, і нейтральних, і опонентів, які дуже хочуть вести з росією бізнес як завжди, думаючи про примирення і свої інтереси, маємо й прямих маріонеток Кремля. Ми переможемо й отримаємо кандидатство в ЄС. Якщо нам зараз його не дадуть – це буде ганьба для Євросоюзу. Але навіть якщо так станеться, нам треба  рухатися далі, не забуваючи про заяву Бориса Джонсона, прем’єр-міністра Великобританії, про нове об’єднання чи союз. Я не виключаю, що  нам треба думати про різні союзи. І союз з Британією не найгірший союз, який міг би бути для України», –  резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова