Іван Крулько: Вступ до НАТО – це конкретні дії та внутрішні реформи, а не декларації

«Батьківщина» як державницька політсила голосуватиме за внесення змін до Конституції щодо закріплення стратегічного курсу Української держави на вступ до ЄС і НАТО.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на «NewsOne».

Він нагадав, що ще у 2014 році, за ініціативи Юлії Тимошенко, «Батьківщина» зібрала понад 3 млн підписів по Україні з вимогою до Порошенка призначити референдум щодо членства України в НАТО за народною ініціативою. Але тоді президент заявив, що проводити його  не треба, бо це розколює суспільство і що Україна нібито не готова до членства в НАТО, зауважив народний депутат.

«А зараз, коли главі держави немає чим звітувати перед людьми, він підняв тему НАТО і тему церкви. І почав ділити людей на патріотів та «руку Кремля»: хто з Порошенко – патріоти, решта – Путін. Але ж більшість українських патріотів та військових не підтримують дії Порошенка», – звернув увагу він.

На думку Івана Крулька, «для Порошенка тема вступу до НАТО – лише передвиборче гасло».

«Вступ до НАТО – це не декларація в Конституції. Це конкретні дії та внутрішні реформи, це подолання корупції в армії та оборонній сфері, високий рівень демократії. Насамперед, це приведення українського війська до стандартів НАТО, а в нас з цим всім великі проблеми. Що для цього зроблено за ці роки? Та майже нічого», – аргументував заступник Голови партії.

Підсумовуючи Іван Крулько зауважив, що після перемоги на виборах Юлія Тимошенко боротиметься із корупцією, посилюватиме безпеку, бо це гарантія державної незалежності, підніматиме рівень життя людей, бо це гарантія повернення наших територій на Донбасі і в Криму.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова