Іван Крулько: Владні оборудки із ціною на газ треба зупиняти 31 березня

Єдиний шанс зупинити тарифні оборудки влади та знизити ціну на газ удвічі – це прийти на вибори 31 березня та проголосувати за Юлію Тимошенко.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Це перше, що зробить Юлія Тимошенко, вигравши вибори. Перший крок до відновлення справедливості вона вже зробила: довела у суді, що підвищення ціни на газ постановою Кабміну №315 від 27.04.2016 року було протиправним і незаконним», – зауважив парламентар.

Крулько нагадав, що цим рішенням суд визнав, що підвищення ціни на газ було незаконним, а ціна – економічно необґрунтованою: «Це те, про що Юлія Тимошенко і команда «Батьківщини» увесь час говорили. Більше того, коли рішення набуде законної сили, кожен громадянин зможе у суді домогтися компенсації переплат від «Нафтогазу».

За словами депутата, «влада витягла із кишень українців понад 50 млрд грн махінаціями із підвищенням ціни на газ для населення і не планує на цьому зупинятись».

«Вдумайтесь, скільки вкрали у людей і як «почистили» їхні кишені, завищивши ціни. По суті, це був додатковий податок з українців, який встановили з однією метою – зробити їх бідними, слухняними і потім дати подачку перед виборами», – зауважив Іван Крулько.

Парламентарій нагадав, що вже у травні та у вересні Україну чекає чергове підвищення тарифів на газ для населення – до 12,3 грн/куб.

«Як наслідок, вже за результатами 2019 року «Нафтогаз» планує отримати 91 млрд грн чистого прибутку. Це просто фантастика! Це на 549 % більше, ніж у 2018 році, згідно з аналізом Мінекономіки! І це компанія, яка нічого не видобуває і не виробляє!» – обурився Іван Крулько.

Представник «Батьківщини» резюмував: «Потім не питайте, звідки беруться зарплати у Коболєва по 2 млн грн у місяць і середня зарплата по «Нафтогазу» – 191 тис. грн. І чому прибиральниця у «Нафтогазі» отримує більше, ніж будь-який міністр, чи навіть президент України, а українці стали найбіднішими у Європі».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова