Іван Крулько: Влада змінюється, а підходи до соціально незахищених людей – ні

Рішення монобільшості щодо зміни підходу до розрахунку прожиткового мінімуму чітко підтверджує, що попри зміну влади, ставлення до людей, які потребують соціального захисту, залишається несправедливим.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Рада», коментуючи ухвалення у першому читанні законопроєкту №3515.

За словами народного депутата, замість того, щоб розраховувати пенсії, за законом, відповідно до реального прожиткового мінімуму, який становить 4100 гривень, їх рахують за затвердженим директивно фактичним прожитковим мінімумом, що на 42-47% менший за реальний.

«Пенсіонерам треба платити 4200 гривень пенсії, щоб вони могли вижити. Ми розуміємо, що й це мізерна сума, на яку важко прожити місяць. Але навіть цього не платять! Платять 2 тисячі гривень. Це прямий обман, бо за законом пенсії не можуть бути меншими за прожитковий мінімум для непрацездатних осіб, а фактично пенсіонери отримують удвічі менше», – обурився Іван Крулько.

На думку парламентарія, влада знову вводить людей в оману законопроєктом №3515, який відв’язує пенсії від прожиткового мінімуму і вирішує визначати їх у відсотках від середньої зарплати.

«Те саме буде і зараз. Бо що таке середня зарплата? Як її вирахувати? Це ж не стала величина, в різних областях вона різна», – переконаний народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова