Іван Крулько: Влада хоче приховати той факт, що веде бізнес із агресором

Війну з Росією можна припинити тоді, коли вищі посадові особи припинять заробляти на ній і торгувати з країною-агресором. 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ранкового ефіру на телеканалі «NewsOne», коментуючи заяву про плани влади із розірвання економічного договору з РФ.

«За даними Нацбанку та Держстату, за 2017 рік товарообіг з Росією збільшився на 28%. Це на 1% більше, ніж з країнами Євросоюзу. Більше того, за даними журналістів-розслідувачів, Петро Порошенко і його оточення мають не лише Ліпецьку фабрику, вони мають бізнес з країною-агресором і в інших галузях», – зауважив політик.

На переконання народного депутата, все мало б бути з точністю до навпаки: експорт у країни ЄС мав би зростати, а у РФ – падати.

Україна могла б значно збільшити товарообіг із країнами ЄС, якби продавала не сировину, а перероблену продукцію, якби українська влада виробила чесні і прозорі правила гри, поборола корупцію, провела реформи у податковій та іншіх сферах, зробила чесними суди, вважає він.

«Для ЄС, наприклад, дуже важлива українська деревина.  Якби Україна запропонувала прозорі механізми заходження деревообробного бізнесу, то, я думаю, українські меблі, вироблені з українського лісу, дуже добре продавались би в Євросоюзі», – спрогнозував народний депутат.

За словами парламентарія, якби українська влада дбала про нашу економіку, то вчинила би із лісом так, як Юлія Тимошенко із насінням соняшнику.

«Коли Юлія Тимошенко перебувала на посаді Прем’єр-міністра, Україна була одним із найбільших  постачальників насіння соняшника у світі. Коли лідер «Батьківщини» пішла з посади – Україна стала першим номером з експорту соняшникової олії. Були ведені прозорі правила: високе вивізне мито на насіння соняшнику і низьке на вивіз олії. Завдяки цьому  в Україну зайшли європейські інвестори, які побудували тут переробні  заводи і почали експортувати олію», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова