Іван Крулько: Влада не мала жодних пістав збільшувати тарифи, а навпаки – мала б їх знизити

Уряд не знає, скільки газу у сховищах «Нафтогазу» та скільки вітчизняного газу видобувається в Україні.

Це взагалі як?  А як же державний контроль і регулювання національної компанії, яка фактично є монополістом, надбудовою, яка нічого не виробляє, не видобуває і не транспортує, але від діяльності якої  залежить енергобезпека держави? А раптом завтра з’ясується, що рекордні запаси газу «розтанули», як рекордні  запаси вугілля на ТЕСах?

Списувати потім усе на наглядову раду, яка отримує «космічні зарплати»  і закриває очі на не виконання КРІ менеджментом  НАКу – вкрай нерозумно.

Урядове «не знаю» про те, від чого залежить, у тому числі ціна на газ – це свідчення того, що у цій сфері є колосальні зловживання, що ціна на газ формується безконтрольно, не прозоро і швидше за все за принципом «хап», аніж за цінами «хаб», і уряду бракує розуміння ситуації і  професійних кадрів.

Сподіваюсь, влада  ретельніше підійде до розгляду цього питання і відповість на депутатський запит Юлії Тимошенко  щодо  помісячних обсягів закачаного у підземні сховища газу і ціну його закупки, мета якого довести, що влада не мала жодних пістав збільшувати тарифи, а навпаки – мала б їх знизити.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 15 лютого 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова