Іван Крулько: Влада мусить терміново вирішити проблеми з кадрами та бюджетом

Сьогодні у владі є серйозна проблема із кадрами, які здатні адекватно реагувати на нинішні виклики, а це тягне за собою великі бюджетні ризики.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько, під час ефіру на телеканалі «НАШ».

За словами політика, проблему з кадрами добре видно по виконанню плану доходів на митниці та у податковій, а також по ухвалених рішеннях щодо карантинних заходів, погашення боргів та виходу країни з економічної кризи.

«За підсумками 2019 року ми побачили у бюджеті мінус 70 мільярдів гривень доходів, а у першому кварталі цього року – мінус 30 мільярдів гривень! І все це не через коронавірус, а через проблеми із кадрами на митниці та у податковій службі та старі схеми, розслідуванням яких наразі займається спеціально створена Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України», – наголосив народний депутат.

Іван Крулько зауважив, що вже найближчим часом країна потребуватиме дуже великих грошових вливань в економіку і підтримку бізнесу, передусім, тому що влада обрала шлях «жорсткого» карантину замість «розумного» карантину, який радила «Батьківщина».

На думку депутата, цілком можливо, що парламенту доведеться ухвалювати рішення щодо дотування зі Стабілізаційного фонду місцевих бюджетів, в яких будуть касові  розриви і яким не вистачатиме коштів на захищені статті  – зарплати, утримання комунальних закладів, садочків, шкіл, лікарень.

«На жаль, наслідки цієї політики переростуть у значне зростання рівня безробіття, бідності та зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів. Сподіваюсь, уряд це усвідомлює і найближчим часом проведе перемовини із нашими зовнішніми кредиторами щодо реструктуризації боргу і спрямування близько 300 мільярдів гривень у реальний сектор економіки та на вихід з економічної кризи», – зауважив Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова