Іван Крулько: Влада мусить негайно переглянути тарифну політику

Влада якнайшвидше повинна переглянути тарифну політику і зупинити заплановане на липень та жовтень підвищення цін на газ та електроенергію.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в ефірі телеканалу «112.Україна».

«З 1-го липня влада планує зрівняти ціну на газ для громадян із ціною для промисловості. У травні ціна на газ для промисловості вища за ціну на газ для населення на 70%. Також здорожчає вода і водовідведення. З 1-го жовтня змінюються тарифи і на електроенергію. Якщо раніше за перші 100 кіловат тариф був 90 копійок, а далі – 1,68 гривні, то з 1-го жовтня ця пільга зникає. І з нового опалювального сезону люди будуть платити 1,68 гривні за один кіловат. То це розмова про те, що у нас платіжка знижується?» – обурився народний депутат.

За словами Івана Крулька, коли країна у «коронакризі», коли росте безробіття, і знижуються доходи людей, ні про яке підвищення тарифів не може бути й мови.

«З чого цей народ, який пережив «коронокризу», коли багато хто втратив роботу, багато кому урізали зарплати, буде платити більше за газ і електроенергію? І це тоді, коли зменшуються субсидії, кількість субсидіантів, коли на субсидії у бюджеті передбачено менше грошей, ніж торік. Владі треба негайно переглянути тарифну політику і зупинити ці руйнівні речі, які плануються! Не можна ж бути настільки відірваними від народу!» – наголосив Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова