Іван Крулько: Влада має вжити всіх заходів для захисту дітей

Сьогодні влада не забезпечує навіть мінімальних потреб дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-інвалідів. Це питання потребує невідкладного вирішення.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу ZIK.

За словами народного депутата, організація ЮНІСЕФ вже б’є на сполох, оскільки 42 тисячі дітей, яких повернули у родини з інтернатів через пандемію коронавірусу, опинилися під загрозою домашнього насильства.

«Крім того, за оцінками ЮНІСЕФ, понад 50% сімей із дітьми через коронакризу та ситуацію із підвищенням тарифів можуть опинитись за межею бідності, і за свої місячні заробітки, не зможуть забезпечити дітей всім необхідним, без чого людина просто не може жити», – обурився Іван Крулько.

Парламентар зазначив, що влада мусить вжити всіх заходів, аби захистити дітей та підтримати їхні родини в непростий для країни час.

«Замість цього влада розповідає про переговори з МВФ, яких, як виявляється, нема. А потім виявляється, що тепер треба закривати мережу шкіл та мережу закладів охорони здоров’я. Це і є наша реальність, коли влада не виконує навіть мінімальних речей, які б мали бути передбачені чи то за кошти бюджету, чи за кошти МВФ. Але так не повинно бути – дітей потрібно захищати», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова