Іван Крулько: Влада має підтримати малий і середній бізнес, а не знищувати його

«Батьківщина» підтримує ухвалення законопроєкту №5866, що вирішує проблеми ФОПів, і вважає абсолютно неприйнятним законопроєкт №5600, яким створюється додаткове податкове навантаження на малий і середній бізнес.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу у сесійній залі.

За оцінками парламентарія, влада цілеспрямовано знищує малий і середній бізнес, що сплачує податки, забезпечує робочі місця в Україні та створює тут додаткове ВВП.

«Драконівські зміни для ФОПів, ухвалені монобільшістю в цьому залі, не просто ставлять їх на коліна, а планомірно знищують середній клас. Завтра малі підприємці виходять під стіни Верховної Ради вимагати, щоб парламент у цьому році, до всіх канікул у грудні, ухвалив законопроєкт №5866, що вирішує проблеми малих підприємців і дає їм можливість упевнено увійти у новий 2022 рік. Ми підтримуємо цей законопроєкт», – зауважив Іван Крулько.

Водночас народний депутат наголосив, що фракція «Батьківщина»  вважає законопроєкт №5600 абсолютно неприйнятним.

«Це ще один законопроєкт, що знищує мале підприємництво і б’є по селянах, що мають 50 соток землі і вирощують продукти частково на продаж, а частково для себе. Ми категорично проти законопроєкту №5600 і вважаємо його неприйнятним», – резюмував заступник Голови партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова