Іван Крулько: Влада має дбати про збереження існуючих робочих місць і не чинити опору боротьбі з корупцією в країні

Про безробіття, створення 500 тисяч робочих місць і схемне «миття» бюджету.

1. Ніяких 500 тисяч чи навіть 400 тисяч робочих місць нинішнім урядом не буде створено. Це все фейк! Дай Боже, щоб уряд зберіг існуючі робочі місця! Це, до речі, коштує у рази дешевше, ніж створення нових.

Люди не мають куди повернутись на роботу вже сьогодні! Бо «ліг» малий бізнес і «загинається» середній. Вони не можуть взяти дешеві кредити і відновити свою роботу. Про зупинку повідомляють й великі підприємства, на відновлення яких потрібен не один місяць!

За даними Торгово-промислової палати України, на сьогодні зупинилось 600-700 тисяч підприємств, а понад 3,5 млн людей втратили роботу, або були відправлені у безстрокову відпустку.

Не треба забувати й про заробітчан, які повернулись в Україну та які отримували за кордоном понад 1000 євро. Навряд чи вони підуть на дорожні роботи за 8 тисяч гривень. Хіба що будуть створені конкурентні зарплати.

Зі створенням нових робочих місць буде те саме, що зі збільшенням доходів на митниці.

2. Згадайте, як ця влада піарила уряд Гончарука і як нові реформатори обіцяли збільшити удвічі чи навіть більше доходи на митниці, а в результаті стали недобирати колосальні суми і зробили «дірку» у бюджеті.

Коли я, як голова ТСК, почав розбиратись із цифрами на митниці та у податковій, то побачив, що схемне ПДВ збільшилось з 1,3 млрд грн у липні до 4,5 млрд у грудні 2019-го. Розгул схемного ПДВ почався якраз тоді, коли прийшла влада нових реформаторів, уряд Гончарука і призначені ним керівники податкової і митниці. Коли я на ці цифри дивлюсь, в мене волосся стає дибки. Я до останнього не вірив, що таке може бути! А це правда!

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 травня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова